Zajko

Ubytovanie pre Vášho
 domáceho miláčika

Skupinka psíkov
ŠteniatkoPridanie prezentácie


Pridaním prezentácie na náš web získate aj propagáciu Vašich služieb prostredníctvom našich aktivít v tomto smere, čím sa Vaše služby stanú konkrencie schopnejšie.
AKCIA - pridanie prezentácie v mesiacoch jún, júl, august za uvádzaciu cenu 15 €/rok - cena je konečná. Plus jeden miesiac ZDARMA, podmienkou je len pridanie nášho linku na Vašu stránku.
Obsah prezentácie
Opis zariadenia typ hotela /služby/
miesto
poskytované služby
Vybavenie zariadenia podrobný opis
Ubytovanie /iná služba/ režim /priebeh služby/
Podmienky podmienky poskytnutia služby
Cenník ceny poskytovaných služieb
Kontakt adresa prevádzky
tel. číslo
adresa stránky
mailová adresa pre odoslanie z kontaktného formulára - nezobrazuje sa
soc.siete - facbook, twitter, skype
kontaktný formulár
mapa
Fotogaléria 12 ks fotografií
Ukážka prezentácie
Pre pridanie prezentácie je potrebné zaslať na náš e-mail admin@ubytovaniesk.sk ako prílohu vyplnený formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Príslušný počet fotografií tiež pripojte ako prílohu.
Zaslaním vyplneného formulára na našu e-mailovú adresu súhlasíte so zverejnením údajov obsiahnutých vo formulári na našom webe www.pes.ubytovaniesk.sk a pre potreby spropagovania Vašich služieb. rezentácia sa začne zobrazovať do 48 hod. Samozrejme Vás aj budeme informovať o jej zobrazovaní.
Zaslaním vyplneného formulára na našu e-mailovú adresu súhlasíte so zverejnením údajov obsiahnutých vo formulári na našom webe www.pes.ubytovaniesk.sk a pre potreby spropagovania Vašich služieb.
Úvod | Pridať | Cenník | Reklama | Partneri
Copyright © Ubytovaniesk 2014